TYM SIĘ ZAJMUJEMY

Projektowaniem i wykonawstwem sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Kompleksowo załatwiamy wszelkie formalności i realizujemy plan z dbałością o każdy detal. Projektujemy wiele rodzajów sieci wodociągowych, w zależności od ich zastosowań. Projektujemy układ sieci wodociągowej w planie – trasowaniu sieci wodociągowej. W projektowaniu sieci kanalizacyjnych pomagamy również w doborze pomp, separatorów, a także innych urządzeń

Wykonaniem przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych

Technologia oraz wysokiej jakości materiały, których używamy, stawiają nas na wysokiej pozycji skuteczności. Decydując się na współpracę z nami, klienci zyskują czas, a także otrzymują gwarancję na wykonane przyłącza

Budową i utrzymaniem przydomowych oczyszczalni ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest w dzisiejszych czasach inwestycją na długie lata, która jest nie tylko ekologiczna, a jednocześnie przynosi wymierne korzyści ekonomiczne. Posiadając przydomową oczyszczalnię ścieków, zyskują Państwo komfort i bezpieczeństwo.

Usługami w zakresie usuwania awarii przepompowni sieciowych i przydomowych dla odbiorców indywidualnych i firmowych

Nie boimy się żadnych wyzwań. Każdy problem techniczny, to dla nas cel, który jest priorytetem. Kompleksowo i szybko okiełznamy każdą awarię.

Naprawą instalacji wodno – kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych

Codzienna eksploatacja instalacji wodno-kanalizacyjnej kwalifikuje się do naprawy w budynkach mieszkalnych, użytkowanych od 2000 roku. Używamy materiałów wysokiej jakości, dbając o swój profesjonalizm i dobro klienta.

Udrażnianiem kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej za pomocą urządzenia specjalistycznego

Nasze metody udrażniania są bardzo bezpieczne dla środowiska, gdyż nie stosujemy do tego celu żadnych środków chemicznych, tylko samą wodę. Prace prowadzimy z najwyższą skutecznością.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI