Aktualności

 

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

LEGALIZACJA WODOMIERZY

16.05.2014

          Przy najbliższym terminie odczytów wodomierzy, tj w dniach 24 - 28 czerwca w Starym Folwarku oraz Leszczewku wymieniane będą w ramach legalizacji wodomierze główne. Wymiana dokonana zostanie bezpłatnie, na koszt przedsiębiorstwa. Jednocześnie przypominamy Państwu, że wa ramach legalizacji należy dokonać wymiany wodomierza odliczającego ścieki lub wodomierza na ujęciu własnym. Taka operacja wykonywana jest na koszt Odbiorcy. W przypadku wymiany takiego miernika przez naszych pracowników - koszt wynosi 123 zł. Jeśli Odbiorca dokona wymiany takiego wodomierza we własnym zakresie, opłata wynienie 36,90 zł - za oplombowanie wodomierza. Taką wymianę i rozplombowanie należy zgłosić wcześniej do naszego przedsiębiorstwa.

          Uprzejmie prosimy o udostępnienie mieszkań lub wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia innego, dogodnego dla Państwa terminu wymiany. Za utrudnienia przepraszamy.

BIURO WODNIK ZAPRASZA

06.02.2014

Biuro przedsiębiorstwa WODNIK Suwałki czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Przypominamy, że wszelkie zmiany dotyczące umowy, a więc zmiany właściciela posesji czyli Odbiorcy usług, zmiany adresu, bądź innych faktów należy dokonywać bezpośrednio w naszym biurze. Nie są przyjmowane żadne zmiany za pośrednictwem telefonu lub zgłaszane do konserwatora. Tu również na bieżąco można uzyskać informację o aktualnym stanie konta opłat za wodę. Zapraszamy.

 

TARYFA OPŁAT ZA WODĘ I ŚCIEKI

06.02.2014

Od dnia 1 stycznia 2014 r. ulegają zmianie ceny dostarczanej wody i odbieranych ścieków na terenie Gminy Suwałki. Cena 1 metra sześciennego wody dla wszystkich odbiorców wynosi 2,64 zł z podatkiem VAT. Cena 1 metra sześciennego ścieków wynosi:

- dla odbiorców indywidualnych oraz zakładów i jednostek gminnych - 6,32 zł,

- dla jednostek hotelowo-gastronomicznych - 7,55 zł.

Powyższe ceny obowiązywać będą do końca 2014 roku.

© WODNIK 2011wykonane przez www.augustyn